خانه » فارآب، توانمند در وفادارسازی مشتریان قدیمی و جدید/ سه دهه حضور پررنگ در نمایشگاه‌های تخصصی

فارآب، توانمند در وفادارسازی مشتریان قدیمی و جدید/ سه دهه حضور پررنگ در نمایشگاه‌های تخصصی

مدیر روابط عمومی شرکت فارآب با تاکید بر اینکه شرکت‌ها در یک روند هستند و نمی‌توان به شکل نقطه‌ای به آنها نگاه کرد، گفت: هر شرکتی بنا به قدمتی که دارد، از شرکت تازه تاسیس گرفته تا شرکتی که صدها سال سابقه فعالیت دارد، در این روند دیده می‌شود. 

هومن جهانگرد با بیان اینکه روند و سابقه شرکت فارآب در پنج دهه ادامه داشته و سابقه‌ای طولانی فعالیت دارد، به تاریخچه دیرینه حضور این شرکت در نمایشگاه‌ها اشاره کرد و افزود: از دهه 70 که برگزاری نمایشگاه‌های بازرگانی- تجاری در زمان دولت آقای هاشمی رفسنجانی رونق پیدا کرد، این شرکت نیز از آن زمان در این رویدادها حضور داشته و بسیاری از مخاطبانی که افتخار آشنایی را با آنها دلشته، به مشتریان خود تبدیل کرده است که همچنان مشتری فارآب هستند و یا شراکت اقتصادی با آنها  دارد. 

وی درخصوص دلایل حضور شرکت فارآب در نمایشگاه های مختلف تصریح کرد: از همین رو ما در نمایشگاه‌ها شرکت می‌کنیم، چرا که نمایشگاه‌ها یکی از مکان‌هایی هستند که شرکت‌ها می‌توانند مشتریان جدید پیدا کنند و از طرفی به مشتریان قدیمی خود این اطمینان را بدهند که هنوز توانایی ادامه فعالیت دارند و نیز به قدری خوب و قدرتمند فعالیت می‌کنند که توان و ظرفیت پیدا کردن مشتریان جدید را دارند. 

مدیر روابط عمومی و تبلیغات فارآب ادامه داد: این شرکت در نمایشگاه‌ها شرکت می‌کند؛ سمینار برگزار می‌کند؛ به صورت هدفمند در بخش تبلیغات سرمایه گذاری می‌کند؛ به درستی تبلیغات خود را مدیریت می کند و همچنین در نمایشگاه‌ها با روش‌های مناسب حضور می‌یابد؛ تا بتواند از ظرفیت‌های خود در این عرصه بهره‌مند شود. 

جهانگرد در ادامه عنوان کرد: ما طی ۱۶ ماه گذشته در شرکت فارآب روندی را شروع کرده ایم که مبتنی بر گرفتن اطلاعات از پیشینه شرکت، شناسایی روندها و نیز اعمال روندهای جدید بوده که این مسیر را ادامه می دهیم.

وی همچنین تاکید کرد: حضور شرکت فارآب در نمایشگاه ها از گذشته وجود داشته و ما سعی کرده‌ایم این روند را در طول ۱۶ ماه اخیر بازبینی و بازسازی کنیم و زمانیکه در این راستا دچار اشتباه شدیم، تحقیق و بررسی و پرس و جو کرده‌ایم و این روند باعث شده که ما بتوانیم به صورت بهینه در نمایشگاه‌ها شرکت کنیم و درواقع با سرمایه‌گذاری که انجام می‌گیرد بتوانیم ده‌ها یا صدها مشتری را به سمت خود جذب کنیم و بازار خود را گسترش دهیم.

هومن جهانگرد با اشاره به اهداف حضور شرکت فارآب در نمایشگاه‌ها اذعان کرد: هدف اصلی ما از حضور در نمایشگاه نفت این است که بتوانیم تجهیزات با کیفیت خود را در اختیار پروژه‌های نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی قرار دهیم. 

سخنگوی فارآب یادآور شد: با توجه به اینکه ما گواهی دانش بنیان را برای تعدادی از محصولات دریافت کرده ایم، خرسندیم که با وجود قدمت طولانی به قدری مدیریت صحیح داشته ایم که همگام با توسعه علم و تکنولوژی پیش رفته‌‌ایم.

وی عنوان کرد: از تمامی کسب‌و‌کارهای کشور در بخش دولتی و بخش خصوصی که به هر ترتیبی به دنبال سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف از قبیل ساختمان، ساخت و ساز، توسعه فعالیت ها، پروژه های نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی هستند و یا در سایر بخش‌های صنعت فعالیت می کنند دعوت می‌کنم که از این نمایشگاه بازدید کنند.

وی در عین حال با اشاره به قابلیت‌های حضور شرکت ها در نمایشگاه‌های تخصصی تصریح کرد: حضور در نمایشگاه فرصت کوتاهی است که شرکت‌ها می‌توانند دفاتر خود را در کنار سایر شرکت ها قرار دهند و در همین حال بازدیدکنندگان نیز به راحتی امکان این را دارند که از نزدیک با آنها ارتباط برقرار کنند.

جهانگرد تاکید کرد: درواقع غرفه‌ها ویترینی برای نشان دادن دیدگاه شرکت‌ها است که به مخاطبان آنها نشان می دهد از چه ظرفیت‌ها و توانمندی‌هایی برخوردارند. 

وی در پایان خاطر نشان کرد: به همین دلیل با توجه به حضور ۴۰ ساله شرکت فارآب در عرصه صنعت از کسب و کارهای مختلف دعوت می‌کنیم که اگر نتوانستند در این نمایشگاه حضور پیدا کنند و ما در خدمت آنها باشیم، با ما تماس بگیرند و با ما در ارتباط باشند و از نزدیک از کارخانه فارآب بازدید کنند تا از توانایی‌های این مجموعه مطلع شوند و بتوانیم در زمینه اجرای پروژه‌های مختلف در خدمت آنها باشیم. 

منبع

مطالب مرتبط